Водні системи 2015

     Водні системи

a) Водні основи – являються водною дисперсією акрилового або іншого полімеру з додаванням функціональних добавок і використовується як основа для приготування водних систем.

b) Полімерні дисперсії – призначені для застосування як клеї для дерева, паперу, картону, шкіри та ін. матеріалів; як клеї в поліграфічній промисловості для робіт палітурних брошурувань, в побутовій хімії, в шкіряному виробництві; як клеї або основа клейових композицій у виробництві упаковок, і зв’язуючі при виробництві вододисперсних фарб та інших водних систем; як захисне покриття для натуральних сирів, делікатесних м’ясних продуктів, сирокопчених і сиров’ялених ковбас в харчовій промисловості.

c) Готові водні фарби – водні системи які містять пігмент і призначені для друку по паперу, вінілу з метою надання виробам спец ефекту “Золото”, “Срібло”, “Перламутр” в процесі виробництва шпалер, лінолеуму, штучної шкіри, банерів та інших рулонних матеріалів з полівінілхлориду технічного призначення. Водні полімерні дисперсії із спецефектом можуть використовуватися як для трафаретного, так і флексо- та глибокого друку в залежності від дизайну і виробничого обладнання споживача. Висока світло – та водостійкість водних полімерних дисперсій із спецефектом “Золото”, “Срібло”, “Перламутр”, забезпечує високі експлуатаційні характеристики готовим виробам.