Пігментні пасти 2015

     Пігментні пасти – являють собою пастоподібні кольорові концентрати, з додаванням функціональних добавок для фарбування ПВХ – пластизолів і пластикатів. Пігментні пасти вирізняються високою чистотою та яскравістю тону, високою забарвлюючою здатністю. Випускається широка гамма кольорів.

Пігментні пасти використовують для забарвлення в масі пластизолів, пластмас, синтетичних плівок, штучної шкіри, вінілових будівельних матеріалів. Використання пігментних паст здійснює значний вплив на покращення оптичних та техніко-економічних та ергономічних характеристик полімерних матеріалів.

Пігментні пасти покращують диспергування пігментів в пластизолях. Крім кольору, надають пластизолям та іншим пігментованим матеріалам непрозорість та захищають полімери від фотодеструкці. Пасти пігментні по показникам якості відповідають вимогам технічних умов ТУ У 24.1-24681750-008:2007.

a) Для ПВХ пластизолів і пластикатів являють собою пастоподібні дисперсії органічних та неорганічних пігментів в пластифікаторі з додаванням стабілізаторів та інших функціональних добавок, практично нерозчинні в воді, органічних розчинниках, призначені для фарбування ПВХ – композицій, як технічного призначення, так і тих, які мають контакт з харчовими продуктами. Пігментні пасти вирізняються високою чистотою та яскравістю тону, високою забарвлюючою здатністю.

b) Для водних систем являють собою гомогенну дисперсію пігменту в водорозчинному диспергаторі з додаванням стабілізаторів та інших функціональних добавок, призначені для тонування водно дисперсних систем.